Школска слава – Савиндан је и ове године обележена у просторијама матичне школе у Радоињи свечано, радно, са пригодним Програмом који су припремили наставници и ученици школе.

У уторак, 27. јануара 2015. године, са почетком у 09.30 часова почела је приредба ученика ОШ ,,Гојко Друловић“ у матичној школи у Радоињи. Приредба се одржала у просторији ђачке кухиње. Приредби јеп рисуствовао велики број родитеља и гостију, поред наставника и ученика школе.

Пошто је то био једини вид обележавања Савиндана, поред изложбе ученичких радова у холу школе (писмених и ликовних),  (није било спортских такмичења) сви наставници који су тог дана по распореду требало да буду у школи су помогли у реализацији Програма.

На Синопсису и раду су радили: библиотекар, наставник српског језика, наставнице разредне наставе, наставник музичке културе.

Представа је трајала 50 минута и након ње је завршено радно, свечано обележавање овог школског државног празника. Других активности није било.

radonijass20151

radoinjass20152