РАЗРАДА ПРОГРАМА ПУТОВАЊА ИЗ ОГЛАСА

Због малог броја ученика у школама сачињен је међусобни споразум органа школа о реализацији екскурзије тако да на једнодневну екскурзију иду ученици ОШ “Гојко Друловић“ Радоиња, ОШ “ Кнезова Рашковића“  Божетићи, ОШ “Момир Пуцаревић“ Акмачићи и ОШ“Добрисав – Добрица Рајић“ Бистрица а на тродневну екскурзију иду ученици ОШ “Гојко Друловић“ Радоиња, ОШ “ Кнезова Рашковића“  Божетићи и ОШ “Момир Пуцаревић“ Акмачићи

ЈЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА

Полазак испред напред наведених школа ( по договору са директором наручиоца) –Златибор – Шарганска осмица – вожња пругом уског колосека – обилазак Дрвенграда – у повратку обилазак Златибора.

ТРОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА

1 ДАН.... Полазак испред школе у Акмачићима у 6 часова ( преузимање деце изОШ “ Кнезова Рашковића“  и ОШ “Момир Пуцаревић“) – долазак испред школе у Радоињи у 6: 45 часова (преузимање деце изОШ“Гојко Друловић“)  – путовање преко Ужица, Пожеге, Косјерића ( паузе по потреби) – Бранковина (обилазак Меморијалног комплекса посвећеног Десанки Максимовић) – наставак путовања преко Шапца, Руме, обилазак Манастира Хопово –  обилазак Сремских Карловаца (Саборна црква, Богословија, Патријаршијски двор, Гимназија) – Нови Сад (смештај у хотелу, вечера, диско-вече, ноћење)

2 ДАН.... Доручак – обилазак центра Новог Сад (Трг Светозара Милетића, Народно позориште, Катедрала, Синагога, Саборна црква...) – слободно време – повратак у хотел на ручак – обилазак Петроварадинске тврђаве – повратак у хотел (вечера, диско-вече, ноћење).

3 ДАН... Доручак – наставак путовања ауто-путем до Београда – панорамско разгледање Београда – Звездиног и Партизановог стадиона, храм Св.Саве, Трг Републике, шетња Кнез Михаиловом, обилазак Калемегдана – посета Золошком врту –Музеј Николе Тесле –Ручак у ресторану – наставак путовања преко Чачка, Пожеге, Ужица (паузе по потреби) – долазак у вечерњим сатима испред школа.

Плаћање: више месечних рата, закључно са крајем наставне године

Цена аранжмана треба да укључује:

• превоз комфорним аутобусимавише туристичке класе;
  • смештај у хотелу са 3* у Новом Саду, угоститељске услуге на бази једног пансиона и једног полупансиона,
  • ручак у ресторану у Београду;
  • обиласке по програму
  • све улазнице по програму
  • лиценцираног туристичког водича
  • гратис за разредне старешине, лекара и директора;
  • гратис за ученике
  • улаз за две диско вечери у Новом Саду;
  • организационе и друге трошкове
  • боравишне туристичке таксе у хотелима

Директор школе

Ивана Ђајић