Издвојено одељење Основне спомен- школе „Гојко Друловић“ и ове године је 27. јануара обележило Савиндан- школску славу. Тим поводом у холу школе одржана је приредба.
Учествовали су предшколци и сви ученици од првог до четвртог разреда, у сарадњи са учитељицама Биљаном Топаловић и Миланом Јелић и насавницом енглеског језика Мицом Дробњаковић.
Традиционално, већ више од 20 година, постоји домаћин славе из редова ученика. Овогодишњи домаћин била је Јована Петровић.
Програм је почео у 11 часова ломљењм славског колача и беседом о Светом Сави.
Затим је уследило хорско певање Светосавске химне, рецитације и драматизације текстова о Светом Сави.
На самом крају приредбе ученицима и присутним гостима обратили су се директор школе, Ивана Ђајић, председник општине, Димитрије Пауновић и отац домаћина славе, Дејан Петровић.
После приредбе подељени су пакетићи за сву децу, које су обезбедили родитељи домаћина славе, Бранка и Дејан Петровић.
Велики број ученика, родитеља, наставника и мештана присуствовао је овом пригодном програму, као и свечаном ручку, који су припремили домаћини славе.
Гледаоци су се сложили да је приредба била садржајна и пригодна за овај повод.

kbrod1

kbrodmala